Mutlu Son Masaj Gözde

Batman Mutlu Son Masaj Gözde
Merhaba Gözde adım, 34 yaşında ve kumral, 59 kilo ile balık etli, uzun – düz saçlı bir kadınım, gözlerim de yeşil… güzelim demek istemiyorum, bu sizin karar vereceğiniz bir durum ama beğenen de çok… haberiniz olsun. Seksle de zaman geçireceğiz elbette ki beni beğenmeniz bu nedenle önemli ama bu aşamada bir kadın olarak ben de her zaman beğendiğim erkeklerle olmak istedim, yoksa asla zaman geçiremem.
Görüşmelerimin sıcak, unutulmaz yaşanmasına neden olan en önemli durum budur bence, hani escort bayanken bile ben bir kadın olduğumu asla unutmadan zaman geçiriyorum ya, bence bu durum sizlere gerçek zevkleri vermeme neden oluyor.
Masajdan bahsettim, uzmanlık alanım, bu konudan zerre kadar şüpheniz olmasın, iyi hissettiririm ama görüşmemizle alakalı ne olacak, bunu sizi tanımadan, az sohbet etmeden bilemem. Ödeme düşünmeyin, ben çok ucuza zaman geçiriyorum çünkü alemin genelinden farklı olarak nasıl erkeklerle zaman geçirdiğime dikkat ediyorum ama değer buna, çünkü eğlenmem de eğlendirebilmem de bununla alakalı!

“Mutlu Son Masaj Gözde” üzerine bir yorum

Yorum yapın